УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ gulfood
Оберіть свій спосіб участі у провідній міжнародній продовольчій виставці світу
19-23 лютого 2024 | Dubai World Trade Center
Беріть участь у виставці індивідуально: замовляйте оренду виставкової площі, будуйте власний стенд за стандартним або індивідуальним дизайном.
Офіційний сайт Gulfood
Беріть участь у виставці в рамках найбільшого колективного павільйону з щонайменше 30-ма українськими компаніями. є декілька варіантів участі
Більше
Розміщуйте інформацію про Вашу компанію в друкованому та онлайн каталозі "Trade with Ukraine", які розпосюджуються на колективному павільоні
6 причин взяти участь у виставці Gulfood в рамках колективного стенду "Trade with Ukraine":
 • Чітка ідентифікація
  Дизайн павільону виконаний із використанням офіційного експортного бренду України "Trade with Ukraine", який за останні 3 роки став впізнаваним та відомим.
 • Різні варіанти участі
  У рамках колективного павільйону Ви маєте 3 варіанти участі: індивідуальне місце площею 4,5 та 9 кв.м., та робоче місце з індивідуальною зоною переговорів.
 • Найбільший український павільйон на виставці
  Загальна площа українського колективного стенду "Trade with Ukraine" становить 252 кв.м. і складається з двох частин. Це найбільший стенд від України, який представлений на даній виставці з 2014 року.
 • Повний пакет послуг
  Зосередьтесь на турботі про своїх клієнтів - ми організуємо вашу зону для роботи на виставці під ключ та забезпечемо професійне обслуговування - до, під час та після виставки.
 • Вигідне розташування павільйону
  Павільйон розташований у найбільш відвідуваному секторі - "World Food" - поруч з національними та колективними павільйонами інших країн.
 • Індивідуальна зона для кожної компанії
  Кожна компанія отримує власну індивідуальну зону для роботи. Розмір цієї зони залежить від обраного пакету участі.
Варіанти участі у виставці в рамках колективного павільону 'Trade with Ukraine'
Більше варіантів участі
Наявність вільних місць на колективному стенді не гарантовано. Відправляючи онлайн заявку, Ваша компанія потрапляє у лист очікування. У випадку наявності вільних місць, Ви отримаєте пропозицію участі в першу чергу. При цьому Ви завжди можете розмістити інформацію у нашому каталозі Trade with Ukraine. Gulfood, який ми розпосюджуємо на виставці. Детальніше.
Контактні особи
Ігор Жданов
____________
Координатор проекту


+38095-820-95-19
i.zhdanov@export.kyiv.ua
Anna Bondar
__________
Координатор каталогу експортерів "Trade with Ukraine"

+38093-263-10-12
a.bondar@export.kyiv.ua

Пропонуємо: